Klasa Pr0b

Forum klasowe, Pro0b


#1 2007-06-03 20:39:29

Chabi

Członek pr0b

5926370
Zarejestrowany: 2007-06-02
Posty: 150

Pokemon

Wstęp.

W Polsce szerzy się problem pokemoniarstwa, który jest niebezpiecznym zjawiskiem. "Zainspirowało" mnie to do napisania poniższego informatora i przybliżenia zagrożeń jakie ze sobą niesie. Oczywiście nie bierz wszystkiego na poważnie...

Co to jest pokemon?

Pokemon to osobnik płci żeńskiej lub (coraz częściej) męskiej w wieku nastoletnim cechujący się odmóżdżeniem i pewnym bezsensownym stylem życia. Pokemony to, krótko mówiąc, słodkie, puste, piękniusie (przynajmniej myślą, że są piękniusie) panienki i Maczo-przystojniaki w wieku szkolnym.

Wygląd zewnętrzny.

Pokemon niewiele różni się od zwykłego homo sapiens fizycznym wyglądem. Odznacza się jednak oczojebnym wdzianiem, makijażem i fryzurą. Samice noszą często różowe ciuszki, stringi, obcisłe jeansy itp. (no wiadomo, o co chodzi...). Gęby odznaczają się grubą warstwą pudru, toną makijażu i lakierem na włosach. Pokemony często mają na twarzy tzw. "pole minowe", czyli masę pryszczy, które przykrywają pudrem. Samce noszą pseudohiphoperowe ubrania, sexowne, obcisłe i przecierane jeansy, obowiązkowy jest żel na włosach (pseudoirokez lub inne). Zazwyczaj nie widać braku mózgu po wyglądzie zewnętrznym, chociaż zdarzają się różne przypadki.

Cel istnienia pokemona.

Pokemony istnieją po to, aby "cieszyć się życiem" tzn. chodzić na dyskoteki, zajmować się osobnikami płci przeciwnej, robić zakupy w centrach handlowych itd. Przykładem typowego pokemona jest Oksana. Początkowo celem pokemonów było opanowanie Wszechświata, ale o tym więcej w historii pokemonów.

Zainteresowania.

Zainteresowania są bezpośrednio związane z celem życia pokemona. Oprócz wyżej wymienionych pokemony żeńskie lubują się w zbieraniu wszystkiego, co różowe i w kształcie serduszka lub motylka, chodzeniu do kosmetyczki, fryzjera, opalaniu się w solarium na kolor murzyński, zdobywanie doświadczeń seksualnych (z osobnikami swojego pokroju) itp. Samce obowiązkowo muszą mieć tandetny skuter (typu Keeway itp.) i w wielu przypadkach uczęszczają na siłownie (koks i kreatynka...). Obie płci regularnie uczęszczają w libacjach alkoholowych i szpanują nowymi komórkami. Uwielbiają też użalać się nad sobą i „P$H3Pr@$h@ć Ż3 $Ię Ur0dZiŁy (WiĘcEj t0 SiĘ Ni3 P0wTóRzY)”. Pokemony korzystają często z komputera i Internetu, aby poznać inne pokemony i zarażać innych swoją chorobą (zakładają bezsensowne blogi, fotoblogi, spamują GG (próbują zawiązać nowe znajomości, zaczynając zwykle od „cze, poklikasz?” lub bardziej hardkorowo: „cZ3 p0kLiK@Sh?”), wysyłają durne łańcuszki (i nie potrafią zrozumieć, że ktoś nie chce ich otrzymywać) szerząc przy tym pokemoniarstwo wśród innych użytkowników pecetów). Ulubioną muzyką pokemonów są najczęściej "umcyki" (a dokładniej dance, euroTrance i stupidHouse (często nazywane przez pseudo-klubowiczów "klubb", a przez pokemony, które są jeszcze bardziej pseudo-klubowiczami, "techno")) i hiphopolo.

Sposoby porozumiewania się pokemonów.

Pokemoniuki do porozumiewania się, wbrew pozorom, nie używają telepatii. Korzystają z telefonów komórkowych, komunikatora GADÓ-GADÓ*, serwisu EPÓLS.pl* , no i oczywiście mowy ludzkiej.... Eee... Ludzkiej tu nie pasuje... Dziwny jest fakt, że istnieją normalni ludzie używający tych sposobów. U pokemonów różni się jednak styl korzystania... Pismo (a właściwie szyfr, aby ojciec Grzyb (zobacz historia) nie zrozumiał ich) wyróżnia nieprawidłowe używanie przycisku SHIFT, czyli styl duża-mała-duża-mała, tzw. pokemony, przykład: PoKeMoNeQqQ. Oprócz tego pismo charakteryzuje się:

"uangielszczaniem" polszczyzny - brak polskich znaków diaktrycznych (ą, ę, ó, itd.), zastępowaniem polskich dwuznaków "cz" i "sz" na fonetyczne odpowiedniki angielskie "ch" i "sh" (np. shatan),

zastępowaniem "k" wraz z następującą samogłoską występujących na końcu wyrazu niezliczoną ilością "q" (np. byłam w sklepiQQqQqQqQq),

używaniem liter ułożonych ze znaków (np. "|)" zamiast "d"),

nadmiernym używaniem emotikonów (typu , ), emotikonopodobnych (np. <cmok>), pytajników i wykrzykników,

używaniem "słodziutkich" wyrazów (np. sweet, hihi, hejka, papa),

używaniem niedających się tłumaczyć dla normalnych ludzi akronimów (np. KCWBMJOP),

zmiękczaniem wszystkiego, co się da (np. niom),
i wiele innych zasad, często nieregularnych (np. koffam).

Charakterystyczne są opisy pokemonów na GG. Dobrym przykładem jest: ObIaDeQ ) . . . PóŹnIeJ Po EwELiNkĘ ) hihi ) <FoNiK> ) Paaa . Jeżeli pokemon ma status "niedostępny" koniecznie musi dodać: /KoM. (co oznacza dostępność telefonu komórkowego). Poprzez opisy pokemonów można poznać ich zmienność nastrojów (raz: KoFfAm CiĘ KoFfAnIe :::, a później: IdEm SiEm zAbIĆ rZyCie NiE Ma SeNsU). Przy długich opisach używane jest często wykluczenie odstępów (np. JestemBrzytkimPokemonemIIdemSiemDolowac). Niektórym pokemonom brak mózgu nie pozwala nawet wymyślić własnego opisu, dlatego też jako skarbnicę opisów używają, niektórych super stronek z super gotowymi opisami. Gdybyśmy spróbowali spytać o znaczenie opisu pokemona, on sam nie potrafiłby powiedzieć co to znaczy.

Mowa pokemonów jest podobna do pisma. Często używane są "słodziusie" zwrotu typu: sweet (słit) itp. oraz internetowe zwroty i akronimy, które nie mają sensu w tych wypowiedziach (np. Ale z ciebie LOL, Ale "nub" z ciebie).

* - nazwy celowo zmienione

Historia.

Wiele osób twierdzi, że powstania pokemonów nie da się wytłumaczyć lub, że jest to uboczny skutek istnienia społeczeństwa. Otóż, aby poznać ich historię przyzwałem szatana, który powiedział mi, że to jego dzieło. Stworzył je aby zawładnęły Wszechświatem i rozprzestrzeniły zło. Pod postacią milusich naklejek, kartek, maskotek i postaci w anime terroryzowały świat, gdy dzielny Oddział Starszych Pań Rzucających Moherowymi Beretami Jak Xena Wojowniczka Z Serialu Telewizyjnego (ang. Green Mohair Berets) pod przywództwem ojca dyrektora przewodniczącego Grzyba złapał wszystkie w PokeBall'e i spalił. Wtedy dusze pokemonów szukały nowych ciał dla siebie i, o dziwo, wszystkie trafiły na bezmózgich nastolatków (więc nie mogły ich całkowicie opętać). I tak powstał Pikachu.

Jak bronić się przed pokemonem?

Od pokemonów bronić się raczej nie można (z pozoru są milusie i "sweet"), gdyż ich techniką ataku jest zarażanie innych swoją chorobą. Nie daj się zarazić pokemonowi! Omijaj je z daleka! Informuj resztę społeczeństwa jakim one są zagrożeniem... Ta akcja nie ma na celu zwalczania pokemonów poprzez ich eliminowanie tylko ostrzeżenie społeczeństwa przed zarazą. Uwaga! Istnieją pokemony "z wyboru", czyli takie, które zostały pokemonem ze względu na znajomych (posiadają one coś takiego jak inteligencja). Taki pokemon ma szansę jeszcze się wyleczyć... Polecam zmianę towarzystwa.

Ważne: Pokemon pokemonowi nierówny. Nie każdy pokemon musi pasować do powyższego opisu. Ale jeśli jesteś inteligentny (zakładam, że jesteś, bo to czytasz), to bez trudu poznasz pokemona.


Co do muzyki - nie chodzi o samą muzykę tylko o:

- Świadomą rezygnacja z buntowniczego i idealistycznego ducha związanego z rockiem i innymi stylami muzycznymi.
- Pełna, entuzjastyczna akceptacja wszystkiego, co niesie z sobą nowoczesność – nazywana często "szokiem przyszłości".
- Skrajna tolerancja, czyli akceptowanie każdego bez względu na kolor skóry, wiek i wyznawane poglądy – ale pod jednym warunkiem – że ten ktoś chce uczestniczyć we wspólnej zabawie, lub chociaż w niej nie przeszkadza.

Ostatnio edytowany przez Chabi (2007-06-03 20:46:22)


http://img528.imageshack.us/img528/46/80964375la1.png

Offline

 

#2 2007-06-04 14:15:26

Kacha

Pucca Pucca ^^

4401696
Zarejestrowany: 2007-06-03
Posty: 151

Re: Pokemon

Chabi mózgu!!


Offline

 

#3 2007-06-04 14:28:43

Chabi

Członek pr0b

5926370
Zarejestrowany: 2007-06-02
Posty: 150

Re: Pokemon

Ale co mózgu? Że głupi ten tekst? Nie ja to pisałem


http://img528.imageshack.us/img528/46/80964375la1.png

Offline

 

#4 2007-06-04 14:32:23

Kacha

Pucca Pucca ^^

4401696
Zarejestrowany: 2007-06-03
Posty: 151

Re: Pokemon

nie o to kaman. gumowa ucha. domyśl sie XD


Offline

 

#5 2007-06-04 14:35:22

Chabi

Członek pr0b

5926370
Zarejestrowany: 2007-06-02
Posty: 150

Re: Pokemon

Muszą poznać prawde !!! Niektórych da się jeszcze uratować


http://img528.imageshack.us/img528/46/80964375la1.png

Offline

 

#6 2007-06-04 14:45:10

Kacha

Pucca Pucca ^^

4401696
Zarejestrowany: 2007-06-03
Posty: 151

Re: Pokemon

nie wierzyszch chyba w to co mówisz XD


Offline

 

#7 2007-06-05 17:22:57

Reeadle

Członek pr0b

4385173
Zarejestrowany: 2007-06-02
Posty: 37

Re: Pokemon

Chabi napisał:

Muszą poznać prawde !!! Niektórych da się jeszcze uratować

haha xD Chaaabiś... Ja wiem,że to dla Ciebie shock, ale... N I E. Wszystko stracone. To plaga XXI wieku. Tzw syndrom blogomowy. Jedyne co możemy zrobić, to 3mać się razem i ograniczac kontatkty z pokemonami. Wszelkie, na wszystkie możliwe sposoby.

Offline

 

#8 2007-06-05 18:30:52

Przybi

Twój Stary! (Admin)

Zarejestrowany: 2007-06-02
Posty: 177

Re: Pokemon

Nasze forum wcale niewygląda słłłłiiit
Btw.
http://img505.imageshack.us/img505/1297/gabiac9.jpg
Translate pls.
d(^__^)b d(^_^)b d(^__^)b muza relax <mob> jctk. KC


"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle. .~*Le Parkour*~.
http://img237.imageshack.us/img237/8263/cantwaitforhalo3ku0.gif
http://img486.imageshack.us/img486/9826/user2zu9ms8.gif

Offline

 

#9 2007-06-05 18:48:36

Chabi

Członek pr0b

5926370
Zarejestrowany: 2007-06-02
Posty: 150

Re: Pokemon

Jezu to znowu się stało zakochałam się aż mnie coś zabolało

Ja bym odrazu wywalił osobę tak piszącą z gg


http://img528.imageshack.us/img528/46/80964375la1.png

Offline

 

#10 2007-06-05 20:19:59

Reeadle

Członek pr0b

4385173
Zarejestrowany: 2007-06-02
Posty: 37

Re: Pokemon

żal

Offline

 

#11 2007-06-05 21:30:21

Merry :PP

Aktywny prob

6164672
Skąd: Płock a jak ;D
Zarejestrowany: 2007-06-02
Posty: 24

Re: Pokemon

co agentka . . . szkoda takiej aleee tak szczerze to nic nie przebije tego
                                      ..:::3Du]{@Cj@:::..
albo
                                N13 n0 5p0x1q z10M mN1 t0 N13 Pr235k4d24
                               czyt. Nie no spoko ziom mi to nie przeszkadza ;/
iii....
                      Caue shcheń$ci3 vshystko siem dobże skońchyuo <az zal takiej>
i jeszcze
                                                  @q!()S2]{@W $()3!e 
                                          czyt. Śpioszkam Sobie <ehhhsss. . . >
Wg mnie to jakies hieroglify ktorych nie umiem rozkminiac


Moge Być Kimś Będąc Jednocześnie Sobą . . .;]

Offline

 

#12 2007-06-05 22:27:28

ALVAR_

Moderator

status 997
4979414
Call me!
Skąd: wp
Zarejestrowany: 2007-06-02
Posty: 129
WWW

Re: Pokemon

nie no spoxik ziom mnie to nie przeszkadza to byl przyklad ktory podalem Ci na gg : d

btw przybi zmien ten skin bo Ci krzywde zrobie ;>

Ostatnio edytowany przez avr (2007-06-05 22:28:45)


chłopak nie wiadomo skąd, typie. ~

Offline

 

#13 2007-06-05 22:31:51

Vilq

Członek pr0b

5319393
Call me!
Skąd: El.Ej.
Zarejestrowany: 2007-06-02
Posty: 55

Re: Pokemon

Dawcio dziękuję że jesteś:*Jesteś moim kofanym psyjacielem!KioFFaM c!ę

Zostawię to bez komentarza...

Offline

 

#14 2007-06-06 15:33:00

Chabi

Członek pr0b

5926370
Zarejestrowany: 2007-06-02
Posty: 150

Re: Pokemon

http://www.kiersnak-and-kordak.blog.pl/ - nie wchodzić tu jeśli ma się słabe serce lub epilepsję. Widok tego jak i następnego bloga może doprowadzić do ślepoty, kalectwa lub śmierci.
www.psytulashne-dzieffcynki.mylog.pl
Przypomniało mi sie, jak kiedyś przez przypadek wlazłem na mniej więcej takie coś, to myślałem że mi jakiegoś języka nie czyta

Ostatnio edytowany przez Chabi (2007-06-06 16:05:37)


http://img528.imageshack.us/img528/46/80964375la1.png

Offline

 

#15 2007-06-06 17:30:20

Merry :PP

Aktywny prob

6164672
Skąd: Płock a jak ;D
Zarejestrowany: 2007-06-02
Posty: 24

Re: Pokemon

Ja nie pojmuje ile czasu one pisza jedno zdanie ;/ I chyba mam za slabe nerwy zeby cos takiegoo ogladac ymmm to cos w stylu ..... HEROGLIFY xD <lol2>


Moge Być Kimś Będąc Jednocześnie Sobą . . .;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tw.pun.pl www.beybladefans.pun.pl www.etk.pun.pl www.manganime.pun.pl www.szczuryvs.pun.pl